KWS

Praca Mercator - przedstawiciel handlowy woj. lubelskie (pow. garwoliński, rycki, łukowski, lubartowski, puławski, opolski)

Firma Mercator Paweł Rokicki jest jednym z 6 dystrybutorów niemieckiej firmy KWS, jednego z największych w Europie przedsiębiorstw zajmujących się reprodukcją materiału siewnego kukurydzy, rzepaku i buraka cukrowego. Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku przedstawiciela handlowego na terenie powiatów: garwolińskiego, ryckiego, łukowskiego, lubartowskiego, puławskiego, opolskiego.

Zakres obowiązków

* utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy oraz zdobywanie nowych
* prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji,
* sporządzanie oferty handlowej
* doradzanie w zakresie produktowym
* organizowanie akcji promocyjnych i szkoleń dla klientów
* realizowanie wyznaczonych celów i planów sprzedaży
* wizyty handlowe na wyznaczonym terenie

Wymagania względem kandydata

Wykształcenie:

Średnie
* wykształcenie min. średnie (preferowane z zakresu ogrodnictwa, rolnictwa, agrobiznesu)

Od kandydatów oczekujemy:

* znajomości branży rolniczej
* doświadczenia na podobnym stanowisku (techniki sprzedaży, obsługa klienta)
* łatwości nawiązywania kontaktów
* samodzielności, dobrej organizacji pracy
* konsekwencji i determinacji w osiąganiu celów
* gotowości do pracy w wyznaczonym terenie,
* prawa jazdy kat. B
* umiejętności obsługi komputera
* dyspozycyjności

Prawo jazdy:

B

Oferujemy

Miejsce pracy:

woj. Lubelskie

Wynagrodzenie [zł/m-c]:

pensja podstawowa plus prowizja od sprzedaży

Praca od:

Zaraz

Rodzaj umowy o pracę:

Umowa na czas nieokreślony

Inne:

Oferujemy:

* umowę o pracę w prężnie działającej firmie
* ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
* motywujący system wynagrodzeń
* możliwość rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia
* samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop itp.

Praca przedstawiciela handlowego na terenie województw: mazowieckiego i lubelskiego. Osoby zainteresowane tą ofertę pracy prosimy o przesłanie CV bezpośrednio na poniżej podany adres e-mail.

Dane firmy

Nazwa:

Mercator Paweł Rokicki

Adres:

Stary Drzewicz 3,
96-315 Wiskitki

Telefon:

666 666 464

Telefon komórkowy:

506 072 199

Strona firmy:

www.rokicki.eu

pawel@rokicki.eu

KWS