KWS
   
 

cultiVent: Klub Plantatorów Kukurydzy KWS - portal doradztwa w uprawie kukurydzy i newsletter na bieżące tematy

 

Program doradczy cultiVent stworzony został specjalnie przez KWS dla rolników uprawiających kukurydzę. 

Udział w klubie cultiVent zapewnia jego członkom szeroki dostęp do wiedzy fachowej z zakresu uprawy i kierunków użytkowania kukurydzy na internetowej platformie doradztwa cultiVent oraz otrzymywanie e-mailem aktualnych informacji agrotechnicznych. Jeśli są Państwo zainteresowani - zapraszamy do grona rolników zorientowanych na postęp! Aby zostać członkiem programu wystarczy wejść na stronę www.cultivent.pl i zarejestrować się. Udział w programie cultiVent jest bezpłatny.

Jakie korzyści płyną z członkostwa w klubie cultiVent?

  • Trzymamy rękę na pulsie - opracowujemy i przekazujemy aktualne informacje fachowe związane z kukurydzą, o charakterze ogólnym i regionalnym.
  • Wysyłamy krótkie, zwięzłe informacje e-mailem jeśli w Państwa regionie dzieje się coś ważnego, o czym powinni Państwo jako plantatorzy wiedzieć.
  • Na stronie internetowej  www.cultivent.pl udostępniamy członkom klubu informacje na temat agrotechniki kukurydzy oraz jej szkodników i chorób, a także umożliwiamy lekturę i pobranie broszur i ulotek o charakterze doradczym.
  • Na stronie internetowej mają Państwo także dostęp do narzędzi ekonomicznych pomagających planować i śledzić własną produkcję kukurydzy -> Kalkulatory KWS.
  • Członkostwo w klubie cultiVent jest bezpłatne, mogą Państwo z niego w każdej chwili zrezygnować wysyłając jedynie e-mail z informacją o rezygnacji.
 

 
KWS